Podejmij wyzwanie!

Wspólnie z nami zmieniaj branżę eCommerce w Polsce oraz zagranicą. Dołącz do naszego zespołu, rozwijaj się i realizuj swoje pasje zmieniając świat handlu elektronicznego!

Obecnie poszukujemy

NEW BUSINESS DEVELOPMENT SPECIALIST4 000 - 6 000 NETTO B2B
PHP | WORDPRESS / WOOCOMMERCE DEVELOPER6 000 - 9 000 NETTO B2B
PHP | PRESTASHOP DEVELOPER6 000 - 9 000 NETTO B2B

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 1. 01

  Z nami nie będziesz się nudził!

  Blue Owl to gwarancja pracy z fantastycznym, różnorodnym zespołem oraz klientami z polski i zza granicy. Realizujemy różnorodne projekty w młodym i ambitnym zespole, którego będziesz integralną częścią!

 2. 02

  Jesteśmy elastyczni i taka jest nasza praca!

  Preferujesz pracę z domowego zacisza? Najlepiej pisze Ci się kod w jednej z ulubionych kawiarni? A może wolisz usiąść w biurze i porozmawiać z kimś z zespołu? Wszystko zależy od Ciebie!

 3. 03

  Luźna atmosfera pracy!

  Jeśli obce jest Ci noszenie marynarki i krawatu to idealnie trafiłeś! W Blue Owl panuje luźna i przyjemna atmosfera pracy, a Ty pracujesz jak Ci wygodnie. W upalne dni zakładasz sandały i koszulkę polo, a zimą możesz nosić szalik. Tak jak Ci się podoba!

 4. 04

  Czas poświęcony na Twój rozwój!

  Jako firma bardzo cenimy sobie rozwój członków naszego zespołu. Dlatego mocno stawiamy na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz zachęcamy wszystkich członków zespołu do dzielenia się wiedzą. Masz mało czasu na rozwój poza godzinami pracy? Nie szkodzi, u nas możesz poświęcić część czasu pracy na rozwój kompetencji!

 5. 05

  U nas to Ty kształtujesz firmę!

  W Blue Owl bardzo cenimy sobie feedback zespołu. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i sugestie dotyczące zarówno pracy projektowej, jak również całego biznesu. Firma jest tak silna, jak jej zespół!

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Prowadzimy aktywną rekrutację w wielu obszarach, być może w niedalekiej przyszłości pojawi się stanowisko Twoich marzeń. Zostaw więc nam swoje CV, a z pewnością się odezwiemy!
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka Prywatności i Warunki Serwisu obowiązują.

Szukasz zaufanego partnera?

sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

skontaktuj się z nami