Junior Project Manager

3000 - 4000 netto b2b / uz / uop

Wymagania

  • min. rok doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami (SCRUM, Kanban)
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – werbalne, pisemne i prezentacyjne (polski, angielski)
  • wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych
  • umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego
  • dobra znajomość Excela/Google Sheets oraz innych narzędzi  pakietu MS Office/Google
  • znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację
  • zdolność do obsługi wielu projektów i zadań jednocześnie
  • samodzielność i dokładność

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu lean management, TQM, TOC
  • ukończone kursy w zakresie zarządzania projektami IT
  • doświadczenie w metodologii Agile i zarządzaniu dostarczaniem oprogramowania,
  • sprawdzone umiejętności rozwiązywania problemów od oceny problemu do wyboru rozwiązania,
  • zdolność do identyfikowania alternatyw i tworzenia planów awaryjnych,
  • możliwość przyjęcia zmian i szybkiego dostosowania się do nowych sytuacji, zmian kierunku i zmiany priorytetów,
  • zdolność do rozwoju w dynamicznym środowisku.

Obowiązki

  • analiza oraz modelowanie procesów biznesowych
  • zbieranie wymagań biznesowych
  • bezpośrednia współpraca z programistami oraz projektantami
  • tworzenie harmonogramów prac
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • szacowanie ryzyka i nakładów pracy w projekcie
  • zarządzanie procesem kontroli kosztów powierzonych projektów
  • uczestniczenie w spotkaniach projektowych
  • zapewnienie jasnej i zwięzłej komunikacji projektowej,
  • ułatwianie i zarządzanie komunikacją projektową i oczekiwaniami interesariuszy, klientów i zespołów projektowych

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • biuro w spokojnej okolicy Poznania (Ogrody)
  • okresowe szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • luźną i przyjazną atmosferę pracy
  • ambitne projekty krajowe i zagraniczne
  • okresowe spotkania integracyjne

Napisz do nas i zostaw CV a odezwiemy się do Ciebie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka Prywatności i
Warunki Serwisu obowiązują.