IT PROJECT MANAGER

7 000 - 10 000 NETTO B2B

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w prowadzeniu projektów IT
  • Praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
  • Doświadczenie z procesami Agile (SCRUM, Kanban)
  • Znajomość pojęć technicznych pozwalających na sprawną komunikację z zespołem i klientem
  • Język angielski minimum na poziomie B2
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Przedsiębiorcze podejście do tematów
  • Komunikatywność i proklienckość

Mile widziane

  • Umiejętność korzystania z narzędzi do zarządzania projektami IT (Jira / Clickup)
  • Studia / certyfikaty kierunkowe w zakresie IT Project Management
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w eCommerce
  • Znajomość podstaw HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość systemów CMS WooCommerce oraz PrestaShop

Twoje obowiązki

  • Uruchamianie i zamykanie projektów
  • Zarządzanie procesem realizacji projektu i całym cyklem jego życia
  • Zarządzanie zadaniami oraz zespołem projektowym w celu skutecznej realizacji projektów
  • Działanie zgodnie z ustalonym procesem oraz standardami realizacji projektów
  • Bezpośredni kontakt i utrzymanie relacji z klientem.
  • Opieka nad procesami: planowanie sprintów, organizacja backlogu, daily itd.
  • Tworzenie wycen z zespołem projektowym

Co oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • biuro w spokojnej okolicy Poznania (Ogrody) / Praca w 100% zdalnie
  • okresowe szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • luźną i przyjazną atmosferę pracy
  • ambitne projekty krajowe i zagraniczne
  • okresowe spotkania integracyjne

Napisz do nas i zostaw CV a odezwiemy się do Ciebie!
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka Prywatności i Warunki Serwisu obowiązują.

Szukasz wartościowego partnera?

nie czekaj dłużej, napisz do nas już dziś!

skontaktuj się z nami