Nowoczesny sklep internetowy Babyono

Babyono to rozpoznawalna i szanowana marka produktów dla najmłodszych, która istnieje na rynku od początku lat 90-tych. Marka, która zasługuje na nowoczesny, użyteczny i atrakcyjny sklep internetowy, który będzie w sposób godny reprezentował wartości oraz jakość oferowaną przez markę. Sklep internetowy Babyono to nowoczesny ecommerce, który w całości został oparty o silnik woocommerce. Dzięki pracy zespołu designerów i developerów software house Blue Owl udało nam się stworzyć sklep internetowy, który spełnia oczekiwania właścicieli marki i jej klientów.

Design ma znaczenie

Sklep internetowy Babyono został zaprojektowany zgodnie z zasadą user centered design, która jako najważniejszą wartość stawia na pierwszym miejscu użyteczność portalu internetowego. Dzięki temu sklep internetowy jest prosty w obsłudze, intuicyjny, a ponadto atrakcyjny. Wykorzystanie dotychczasowej identyfikacji wizualnej marki, w połączeniu z odpowiednią grafiką oraz fotografią pozwoliło uzyskać wartościowy interfejs graficzny. Sklep internetowy Babyono został od początku zaprojektowany zgodnie z zasadą mobile first, z uwagi na to, iż obecnie zwłaszcza na rynku B2C zdecydowana większość interakcji użytkowników ze sklepem internetowym odbywa się z użyciem urządzeń mobilnych.

Sklep internetowy na silniku WooCommerce

Babyono, to sklep internetowy, który pokazuje paletę możliwości, jakie oferuje silnik ecommerce WooCommerce. Babyono, to sklep internetowy, w którym zespół developerski Blue Owl wykorzystał 110% możliwości jakie daje WooCommerce i WordPress tworząc wielopoziomowe menu, efektywną i nowoczesną wyszukiwarkę, galerię produktów zależną od wybranej konfiguracji, czy też rozbudowany panel klienta i wishlistę. Są to funkcje, które nadają ecommerce wyjątkowego charakteru zwiększając jednocześnie jego użyteczność dla klientów. Całość portalu internetowego została zaprogramowana zgodnie ze wcześniej przygotowanym projektem graficznym.

Zdecydowanie więcej niż ecommerce

Sklep internetowy Babyono, oprócz standardowych funkcji oferowanych przez silnik WooCommerce oraz komercyjne wtyczki został wzbogacony o własne rozwiązania, które wynikały z potrzeb właściciela sklepu, a przede wszystkim klientów. Sklep internetowy został wyposażony we własną wtyczkę umożliwiającą wzbogacenie mechanizmu promocji o produkt "za grosz", co jest rozwiązaniem specjalnie dostosowanym do polskiego rynku. Ponadto w ramach portalu internetowego Babyono przygotowany został specjalny konfigurator produktowy, który ułatwia klientom wybór produktów dla noworodków.