Sklep internetowy dla Twojego pupila

Marka Rexproduct powstała z myślą o naszych pupilach, tak aby zapewnić im komfort oraz szczęście. Rexproduct to nowoczesne, komfortowe i stylowe produkty dla kotów oraz psów zaprojektowane z myślą o nich. Właściciele marki zdecydowali się prowadzić sprzedaż produktów w 100% poprzez kanał ecommerce, stąd potrzeba stworzenia, nowoczesnego, efektywnego i użytecznego sklepu internetowego.

Wyjątkowy design

Projekt graficzny sklepu internetowego dla marki Rexproduct został wykonany przez studio graficzne będące partnerem software house Blue Owl. Przygotowując projekt graficzny, studio projektowe było w stałym kontakcie z naszymi specjalistami z zakresu UX/UI design, tak aby tworzony projekt był nie tylko efektywny, lecz także użyteczny. Dzięki takiej współpracy udało się wypracować unikalny projekt graficzny sklepu internetowego dla marki Rexproduct.

Silnik ecommerce WooCommerce

Sklep internetowy dla marki Rexproduct został zaprogramowany zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem graficznym na silniku WordPress WooCommerce. Decyzja dotycząca wyboru tego silnika była spowodowana przede wszystkim funkcjonalnością oraz elastycznością systemu WooCommerce. Dzięki zastosowaniu zarówno standardowych elementów zagnieżdżonych w silniku, jak również kilku autorskich rozwiązań stworzyliśmy efektowny i użyteczny serwis ecommerce.

Obsługa wielu rynków

Jednym z najważniejszych biznesowych oczekiwań właścicieli marki była możliwość obsługi wielu rynków zagranicznych z użyciem jednego serwisu ecommerce. Dzięki zastosowaniu odpowiednich wtyczek komercyjnych oraz własnych rozwiązań udało nam się stworzyć wielojęzyczny, wielowalutowy sklep internetowy, który sprawnie łączy nie tylko języki, lecz także płatności i systemy wysyłek na wielu rynkach zagranicznych, jak również na rynku krajowym. Dzięki temu udało nam się stworzyć użyteczne narzędzie sprzedaży internetowej dla marki Rexproduct.