Sklep internetowy dla Twojego domu

Marka Ubierz Swoje Ściany jest obecna na rynku od kilku lat. Przez ten czas zyskała wielu zadowolonych klientów oraz nawiązała współpracę z najlepszymi projektantami w Polsce. Marka od początku funkcjonuje jako sklep internetowy, oparty o silnik PrestaShop. Ubierz Swoje Ściany to nowoczesny, atrakcyjny i użyteczny serwis internetowy, który oferuje swoim klientom więcej aniżeli sklep internetowy. To portal pasjonatów designu wnętrz.

W centrum designu

Sklep internetowy Ubierz Swoje Ściany z uwagi na docelowego odbiorcę musi emanować nowoczesnym i użytecznym designem. Całość sklepu internetowego została przygotowana i zaprojektowana przez właściciela sklepu, który najlepiej zna swoich klientów. Design jest prosty, schludny i atrakcyjny. Przygotowane elementy graficzne, obrazy i ikony pozwalają zachować estetykę jednocześnie poprawiając użyteczność i konwersję sklepu. Całość sklepu internetowego została zaprogramowane na silniku PrestaShop w wersji 7.1.

Upgrade PrestaShop

Najważniejszym zadaniem stojącym przed zespołem developerskim Blue Owl było przeniesienie całości sklepu internetowego Ubierz Swoje Ściany z PrestaShop w wersji 5.0 na PrestaShop w wersji 7.1. Całość sklepu internetowego wraz z bazą danych produktów, klientów, artykułów oraz inspiracji. Sklep internetowy został zaprogramowany na gotowy, szablonie, który to został przerobiony zgodnie z makietami przygotowanymi przez klienta. Całość serwisu ecommerce funkcjonuje obecnie w oparciu o silnik PrestaShop 7.1.

Integracje, które dają wartość

Oprócz przeniesienia sklepu internetowego na najnowszą wersję silnika PrestaShop zespół developerski Blue Owl przygotował także szereg modułów i integracji w ramach nowej wersji sklepu internetowego Ubierz Swoje Ściany. Do integracji przygotowanych przez naszych programistów zaliczyć należy, np. konfigurator produktu, polecenie produktu w karcie koszyka, integracje z narzędziami Google, FB Pixel, program lojalnościowy, testymoniale oraz wiele innych. Dzięki przygotowanym modułom i integracjom sklep internetowy Ubierz Swoje Ściany stał się bardziej funkcjonalny i atrakcyjny dla docelowych odbiorców.