Zmiana przez design

Dessi to małe, lecz innowacyjne studio projektowe działające w Poznaniu od wielu lat, w czasie których udało mu się zgromadzić wielu zadowolonych klientów. Dotychczas strona internetowa marki nie była adekwatna do wartości jakie niosła za sobą marka Dessi. Nasz Software House otrzymał zadanie stworzenia nowej, estetycznej, nowoczesnej i użytecznej strony internetowej Dessi, która ma reprezentować wartości marki. Kluczem w tym wypadku była zmiana przez design, a więc stworzenie projektu graficznego nowej strony internetowej firmy.

Projekt funkcjonalny UX/UI

Pierwszym krokiem na drodze powstania nowej strony internetowej był projekt funkcjonalny oraz projekt graficzny. Stworzenie odpowiedniego projektu UX/UI było kamieniem milowym w ramach realizacji całej strony internetowej. Odpowiednio przygotowany projekt funkcjonalny stał się podstawą projektu graficznego, który zakładał koncentrację na nowoczesności oraz innowacyjności. Stworzony projekt funkcjonalny oraz projekt graficzny pozwalają na odwzorowanie wartości, które reprezentuje marka Dessi poprzez nowoczesną stronę internetową.

Prezentacja realizacji

Największą wartością projektów architektonicznych marki Dessi jest ich nowoczesność, innowacyjność oraz użyteczność. Celem projektowanej strony internetowej była odpowiednia prezentacja zdjęć poszczególnych realizacji architektonicznych i projektowych zrealizowanych przez firmę Dessi. W tym celu oprócz odpowiedniego projektu UX/UI stworzony został funkcjonalny slider, który w sposób pełny i atrakcyjny prezentuje realizację marki Dessi. Podstrona galerii jest nie tylko nowoczesna i elegancka lecz także skuteczna. Stanowi cream de la cream całej strony internetowej.

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Jednym z najistotniejszych wyzwań stojących przed naszym zespołem Software House było zaprojektowanie strony internetowej Dessi zgodnie z wytycznymi pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce. Projektując stronę internetową Dessi wzięliśmy pod uwagę prędkość ładowania strony, optymalizację skryptów, a także obrazów. Teksty znajdujące się na stronie internetowej zostały napisane przez agencję zewnętrzną specjalizującą się w content marketingu, z uwzględnieniem pozycjonowania całej strony internetowej Dessi w wyszukiwarce.