Nowoczesny serwis szkoleniowy

Eduskills to nowa marka na rynku szkoleniowym. Jej właścicielka to młoda i dynamiczna osoba, która poszukuje nowych wyzwań na rynku szkoleń otwartych i zamkniętych. Nowa firma potrzebowała nowoczesnego serwisu internetowego, który odpowiadałby na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. Jako zespół Blue Owl Software House, staraliśmy się przygotować nowoczesny a przede wszystkim funkcjonalny serwis internetowy, który pozwoliłby na skuteczną sprzedaż usług szkoleniowych na rynku.

Dopasowany projekt graficzny

Pierwszym krokiem w drodze do powstania portalu internetowego Eduskills było przygotowanie projektów użytkowych i graficznych zgodnych z nadesłanym przez właściciela marki CI. Nasz zespół designerów skoncentrował się na stworzeniu prostego i użytecznego layoutu graficznego z odpowiednią ilością przycisków akcji, które mają na celu zwiększenie konwersji strony internetowej, a co za tym idzie sprzedaż usług szkoleniowych.

Mechanizm wspomagania konwersji

Najistotniejszym celem stworzonego w ramach projektu serwisu internetowego jest konwersja sprzedażowa użytkowników, której celem jest zakup usług szkoleniowych. W tym celu nasz zespół programistów przygotował specjalny formularz zapisu, który dzięki odpowiedniemu doborowi szkoleń w zakresie daty, miejsca szkolenia oraz liczny jego uczestników generuje dokładne informacje dotyczące całkowitych kosztów szkolenia dla wszystkich jego uczestników. Strona internetowa wyposażona w ten mechanizm konwertuje szybciej i skuteczniej.

Prostota i skuteczność serwisu internetowego

Strona internetowa Eduskills została zaprogramowana według stworzonego wcześniej i zaakceptowanego przez klienta projektu użytkowego i graficznego. Serwis internetowy został zaprogramowany z użyciem CMS WordPress, głównie z uwagi na fakt, iż większa część serwisu składa się z treści, którymi dysponuje klient. Całość została spięta w autorski mechanizm rezerwacji usług szkoleniowych. Dzięki tym wysiłkom powstał nowoczesny i funkcjonalny serwis internetowy.