Strona internetowa dla nowoczesnej marki

Financelaw to nowoczesna marka funkcjonująca w obszarze usług prawnych i windykacyjnych, która jest częścią Wielkopolskiej Grupy Prawniczej. Firma zdecydowała się na kompletny redesign (rebranding) obecnej na rynku marki, a co za tym idzie także przygotowanie nowego i funkcjonalnego serwisu internetowego. Nowo powstała strona internetowa w pełni oddaje wartości stojące za zaprojektowaną marką.

Nowy wizerunek

Projektowana strona internetowa wymagała od nas wyjątkowego podejścia. Wcześniej przeprowadzony został proces kompletnego rebrandingu marki Financelaw. Zmiany dotknęły także stronę internetową marki. Nowy projekt zakładał stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej witryny internetowej, która nie tylko będzie w sposób atrakcyjny prezentować ofertę marki, lecz także posłuży do budowy wokół niej wizerunku nowoczesnej i silnej marki na rynku.

Koncentracja na użytkowniku

Jednym z najistotniejszych aspektów projektowanego serwisu internetowego była koncentracja na użytkowniku i jego potrzebach. W tym celu w ramach procesu projektowego przeprowadzone zostały warsztaty, w ramach których wspólnie z przedstawicielami marki staraliśmy się określić dokładnie potrzeby użytkowników. Dzięki temu zaprojektowana strona internetowa jest nie tylko nowoczesna, ale przede wszystkim intuicyjna i funkcjonalna.

Funkcja marketingowa

Projektowana strona internetowa marki Financelaw miała spełniać nie tylko funkcję czysto wizerunkową i informacyjną ale przede wszystkim funkcję sprzedażową. Stąd też projekt strony internetowej wziął pod uwagę konwersję użytkowników poprzez odpowiednio dostosowaną strukturę oferty, zakorzenione w strukturze strony internetowej landing page, a także odpowiednio skonstruowane formularze. Dzięki tym operacjom udało się stworzyć nie tylko stronę internetową lecz także skuteczne narzędzie sprzedażowe.