Strona internetowa dla software house

Grasta to młody, aczkolwiek dynamicznie rozwijający się software house z Poznania, który specjalizuje się w obszarze automatyki przemysłowej i optymalizacji procesów z wykorzystaniem oprogramowania IT. Nowo utworzona firma potrzebowała silnej marki i nowoczesnej, atrakcyjnej strony internetowej przygotowanych przez zespół designerów i developerów Blue Owl

Silna marka

Proces współpracy Blue Owl z marką Grasta rozpoczął się od przygotowania pełnego CI dla marki. Nowo powstała firma, jeszcze przed stworzeniem strony internetowej potrzebowała wyróżnika marki. W tym celu stworzyliśmy logo, sygnet, dobraliśmy czcionkę i kolorystykę, które obecnie w całej okazałości prezentują się na stronie internetowej. Nasz zespół projektantów stworzył także brand hero, który stał się wyróżnikiem marki Grasta i również widnieje na portalu.

Atrakcyjny projekt UX/UI serwisu

Serwis internetowy dla marki Grasta został przygotowany w oparciu o kilka spotkań warsztatowych z właścicielami marki. Chcieliśmy aby tworzona strona internetowa charakteryzowała się prostotą i użytecznością. Stworzony przez nas zespół designerów projekt użytkowy i graficzny pozwolił na realizację założeń właścicieli marki. Nowo powstałe makiety graficzne strony internetowej są użyteczne oraz atrakcyjne dla docelowych użytkowników.

Wykorzystanie CMS WordPress

Zaprojektowany serwis internetowy został następnie zaprogramowany z użyciem systemu CMS WordPress. System CMS umożliwia swobodną edycję treści na stronie internetowej na czym zależało właścicielom marki. Sama strona internetowa została zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania oraz prędkości ładowania. Dzięki naszej pracy i zaangażowaniu powstała identyfikacja i serwis internetowy, które w pełni oddają charakter marki Grasta.