Strona internetowa z myślą o przyszłości

Greenhat to marka, która kojarzy się z innowacją, nieszablonowym myśleniem i niczym nieskrępowaną burzą mózgów. Greenhat to marka firmy, która u swych podstaw ma Design Thinking, firmy, której strona internetowa musi oddawać jej charakter i innowacyjność, która musi pokazywać, że przyszłość dzieje się dziś. Jako zespół Blue Owl stanęliśmy przed wyzwaniem stworzenia dla Greenhat nowego serwisu internetowego.

User Centered Design

Metodyka Design Thinking to podstawa funkcjonowania zespołu Greenhat, nie inaczej mogło być podczas tworzenia makiet graficznych dla strony internetowej. Doświadczenie zespołu klienta w tym zakresie jest bardzo duże, stąd cały projekt użytkowy oraz graficzny serwisu internetowego został przygotowany przez zespół Greenhat w konsultacji z designerami i programistami z Blue Owl.

Wdrożenie CMS WordPress

Cała strona internetowa została wdrożona zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem użytkowym i graficznym. Serwis internetowy został zaprogramowany z użyciem CMS WordPress. Dzięki temu strona internetowa jest użyteczna nie tylko od strony klientów, lecz także osób zajmujących się obsługą. Przygotowane szablony z użyciem ACF Pro ułatwiają zarządzanie stroną internetową z punktu widzenia administratora.

Konwersja i sprzedaż

Istotnym elementem tworzonego serwisu internetowego był element sklepu internetowego opartego o silnik WooCommerce. Sklep internetowy został wdrożony jako moduł służący sprzedaży produktów tworzonych przez zespół konsultantów firmy Greenhat. Dostosowanie w odpowiedni sposób modułu WooCommerce pozwoliło na stworzenie produktów darmowych, jak również płatnych w odpowiednich konfiguracjach.