Nowoczesny i spójny design

Homekraft to nowoczesna marka z branży meblarskiej będąca częścią większej grupy przedsiębiorstw. Najważniejszym elementem wyróżniającym marki jest nowoczesny design, który znalazł swoje odzwierciedlenie także w przypadku strony internetowej. Nowoczesny front-end został zaprojektowany przez współpracującego z naszą firmą grafika. Przygotowane makiety UX/UI zostały dopracowane w każdym detalu tak, aby podkreślać wyjątkowość marki.

Wyjątkowy User Experience

Przygotowany przez grafika projekt funkcjonalny oraz graficzny strony internetowej marki Homekraft wyróżnia się nie tylko unikalną stylistyką lecz także użytecznością. Projekt User Experience oraz User Interface został stworzony w oparciu o wytyczne definiowane przez markę mając na uwadze ostateczny projekt responsywnej strony internetowej w modelu RWD.

Nowoczesna strona internetowa

Strona internetowa marki Homekraft została zaprogramowana z użyciem CMS WordPress. Wykorzystanie systemu CMS pozwoliło na swobodne zarządzanie treścią strony internetowej przez klienta, a co za tym idzie na publikację aktualnych treści tekstowych oraz materiałów graficznych tak istotnych w branży. Dzięki wykorzystaniu JavaScript strona internetowa została wzbogacona o liczne elementy interaktywne.

Pełna optymalizacja

Przygotowana strona internetowa została zoptymalizowana zwłaszcza pod kątem SEO oraz obsługi przez poszczególne przeglądarki. W Blue Owl Software House Poznań trzymamy się najwyższych standardów oraz wytycznych dotyczących jakości optymalizacji stron internetowych wspierając najpopularniejsze przeglądarki dbając jednocześnie o wydajność stron internetowych na poszczególnych silnikach przeglądarek.