Innowacyjność i świeżość

Limbagroup to przedsiębiorstwo o wieloletniej tradycji w obszarze usług prania, sprzątania oraz wynajmu dla sektora B2B. Dotychczasowa strona internetowa była przestarzała i niedostosowana do wymagań obecnych użytkowników, dlatego celem właściciela przedsiębiorstwa Limbagroup było stworzenie nowoczesnej, użytecznej i oddającej charakter firmy nowej strony internetowej Limbagroup.

Nowoczesny design

Jednym z najważniejszych celów postawionych przed Blue Owl było zaprojektowanie serwisu internetowego, który będzie przyjazny dla użytkownika. Prosty i intuicyjny design, który poprzez naniesienie odpowiedniej kolorystyki oraz efektów daje także wrażenie nowoczesności, pozwolił na osiągnięcie zakładanych efektów. Serwis internetowy jest czytelny i prosty w obsłudze. Użytkownicy poruszający się po witrynie internetowej w łatwy sposób odnajdują najważniejsze dla nich informacje oraz wykonują przewidziane przez projektantów interakcje.

Wsparcie sprzedaży

Serwis internetowy Limbagroup oprócz funkcji czysto informacyjnej pełni także zadania związane ze wsparciem sprzedaży usług przedsiębiorstwa. Dzięki stworzeniu specjalnej struktury zamówień w ramach serwisu internetowego powstał specjalny kalkulator kosztu usług świadczonych przez przedsiębiorstwo. Korzystając z odpowiednio przygotowanych formularzy klienci firmy mogą dokonać wyceny oraz zamówienia bezpośrednio z poziomu serwisu internetowego.

Intuicyjna obsługa

Serwis internetowy Limbagroup powstał w oparciu o CMS WordPress, który jest przejrzysty i intuicyjny. Pozwala to osobom odpowiedzialnym za kreowanie informacji marketingowej po stronie firmy na łatwą edycję treści oraz materiałów graficznych. Skonstruowany i zamieszczony w ramach serwisu kalkulator oraz formularz zamówień, podobnie, jak pozostałe treści, są w sposób prosty i intuicyjny obsługiwane z poziomu CMS'a. Dzięki zastosowaniu WordPress'a w sposób szybki i skuteczny pracownicy firmy mogą kreować przekaz witryny internetowej.