WEB dev

Proces

W 2017 roku rozpoczęliśmy działalność na rynku amerykańskim, we współpracy ze zlokalizowaną w regionie San Francisco agencją marketingową. Pierwszym efektem wspólnych działań było pozyskanie klienta zajmującego się wynajmem nieruchomości - Milias Apartments. Specyfika zlecenia obejmowała

Wyzwania

Właściciele firmy potrzebowali strony zoptymalizowanej pod kątem UX, zintegrowanej z zewnętrznymi stronami sprawdzającymi wiarygodność płatników oraz w zgodzie z amerykańskim prawem stanowym, w łatwy sposób dostępnej dla osób słabo widzących. Layout strony przygotowany został według szczegółowych wytycznych, uwzględniających m.in. możliwość łatwego powiększenia tekstów bez straty na funkcjonalności strony z kolorami dobranymi z odpowiednim kontrastem oraz z możliwością skorzystania z wersji strony z lektorem.

Mobilność

Standardowo, strona przygotowana została z wykorzystaniem technologii RWD, dzięki której wyświetla się ona w czytelny i jasny sposób na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych oraz na różnych przeglądarkach, a klienci Milias mogą rezerwować pokoje i apartamenty w wygodny i prosty sposób korzystając z telefonu.

UX

Doświadczenie użytkownika odwiedzającego stronę Milias wymagało szczególnego planu, nie tylko ze względu na różnice kulturowe pomiędzy Polską a zachodnim wybrzeżem, ale też z uwagi na uwarunkowania prawne.

zobacz więcej