strony i sklepy internetowe

Jakość i innowacja

Schter to polska marka oferująca elektryczne i spalinowe piły, kosiarki oraz inne narzędzia ułatwiające dbanie o ogród i nadanie temu miejscu wyjątkowego charakteru. Oferowane przez przedsiębiorstwo produkty wyróżnia wysoka jakość, wytrzymałość, a także innowacyjność. Schter, jedna z marek należących do firmy 4Kraft, udowadnia, że prace w ogrodzie mogą być prawdziwą przyjemnością. Przedsiębiorstwo zgłosiło się do naszej Agencji z prośbą o stworzenie funkcjonalnej i estetycznej strony internetowej.

Wyjątkowy charakter

Przygotowana przez naszą Agencję strona internetowa miała w czytelny i łatwy do zrozumienia dla użytkownika sposób przedstawić dostępne w ofercie marki produkty. W projekcie należało uwzględnić wytyczne klienta co do contentu, a także zadbać o to, aby witryna miała wszystkie wymagane funkcje. Istotne było powiązanie stron produktowych ze sklepami internetowymi, w których dostępne były sprzęty i narzędzia oferowane przez Schter.

Działanie

Pierwszym krokiem do stworzenia strony internetowej była analiza potrzeb klienta i przedyskutowanie, jakie działania są niezbędne do realizacji projektu. Po przygotowaniu architektury informacji możliwe było zaprojektowanie wstępnych zarysów witryny w formie makiet. Na tej podstawie klient mógł zadecydować, co należałoby zmienić lub poprawić. Kolejny, niezwykle istotny etap to przygotowanie projektu graficznego całej strony z uwzględnieniem urządzeń desktopowych i mobilnych. Po weryfikacji projektu przez klienta mogliśmy przejść do programowania strony, która opierała się o system CMS WordPress. Wykorzystane na tym etapie technologie to: JavaScript, HTML5, CSS3 i PHP. Po przeprowadzeniu testów użyteczności ostateczna wersja witryny została wdrożona na docelowy serwer klienta.

Zachęca do zakupu

Zaprojektowana strona internetowa podkreśla profesjonalizm marki Schter. Zastosowany układ ułatwia znalezienie pożądanych informacji, przede wszystkim o oferowanych produktach. Zdjęcia i opisy zostały rozmieszczone tak, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Ze względu na to, że strona powstała na bazie systemu CMS WordPress, jej właściciele mają szerokie możliwości edycji znajdującego się w witrynie contentu.