Grafika

Człowiek najmocniej reaguje na bodźce wizualne. Wzrok jest kluczowym zmysłem, jeśli chcemy na kimś zrobić wrażenie, przekazać informację, przekonać do jakiegoś rozwiązania.

Aby stworzyć dobrą grafikę dla biznesu trzeba wziąć pod uwagę nie tylko kwestie estetyczne, ale rozumieć również cel i efekt, jaki dana grafika ma wywołać.

Kierując się tą logiką, tworzymy dla Ciebie niepowtarzalne, świeże projekty graficzne, które zachwycą Twoich klientów (i nie tylko).

usługi :

- projektowanie logotypów
- tworzenie grafiki dla Social Media
- tworzenie wizytówek
- projektowanie folderów
- tworzenie ulotek i broszur
- przygotowywanie bannerów reklamowych
- przygotowywanie plików do druku

“Publikowanie dobrze przemyslanych tresci graficznych to jeden z najefektywniejszych ekonomicznie sposobów na podniesienie wartosci Twojej marki, zwiekszenie jej rozpoznawalnosci oraz zaktywizowanie sprzedazy.”

Krzysztof Stola
- Head of Design

projekt graficzny

Jako studio graficzne naszą pracę opieramy nie tylko na wysokiej estetyce projektów, ale także na zrozumieniu celu i efektu jaki dany projekt ma wywołać. Do każdego projektu podchodzimy respektując i stosując zasady UX i UI oraz specyfikę produktu lub usługi i aktualnych trendów branży. Nasze projekty wyróżnia głębokie zrozumienie specyfiki Twojego biznesu, doskonały design, łatwość edycji i co ważne – przyjazność dla użytkownika.

identyfikacja wizualna

Tworzymy systemy identyfikacji wizualnej dostosowane do unikalnych potrzeb Twojej branży i specyficznych cech Twojego przedsiębiorstwa. Wychodzimy z pozycji zrozumienia Ciebie i Twoich klientów, tak by uzyskać możliwie najbardziej efektywny produkt. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie kompletne CI lub wybrane elementy, takie jak logo, projekt wizytówki, projekt papieru firmowego, czcionki lub foldery firmowe. Współpracujemy z grafikami o różnych stylach i różnym doświadczeniu, dzięki czemu zawsze, niezależnie od branży i specyfiki działalności, będziemy w stanie przygotować zachwycający projekt.

banery reklamowe

Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, ale również tworzeniem banerów reklamowych, dzięki współpracy z najlepszymi drukarniami. Zapewniamy oryginalny wygląd, atrakcyjną treść i co za tym idzie, wysoką jakość wykonania. Wszystko to realizowane w oparciu o aktywną współpracę z naszymi projektantami, przyniesie korzyści i zaspokoi oczekiwania klientów.

projektowanie wizytówek

Specjalizujemy się również w projektowaniu wizytówek. Nasze projekty cechuje nowoczesność, wysoka jakość i unikalny design. Wizytówki każdorazowo tworzone są wedle wymagań klienta. Ponadto oferujemy korzystne warunki wydruku z bogatą ofertą wyboru papieru i innych materiałów, w oparciu o współpracę z najlepszymi drukarniami.