Kampanie

Prowadzisz biznes, odpowiadasz za marketing lub sprzedaż? Nieustannie szukasz nowych okazji, kanałów sprzedaży, sposobów, jak klienta znaleźć i do niego dotrzeć? Skoro tak, to jesteś drapieżnikiem - Twój sukces zależy od skuteczności z jaką oczarowujesz i pozyskujesz klientów.

My to doskonale rozumiemy.

Pozwól nam podzielić się z Tobą naszą wiedzą i umiejętnościami. Razem osiągniemy wyniki poza zasięgiem Twojej konkurencji! Przygotujemy kampanię marketingową, która dzięki precyzji i dopracowaniu najdrobniejszych szczegółów da Ci wynik jakiego potrzebuje Twój biznes.

usługi :

- kampanie SEO i SEM
- e-mail marketing
- lead generation
- marketing szeptany
- marketing automation
- kampanie AdWords i AdSense
- influencer marketing
- kampanie zintegrowane

“Współczesna technologia daje niemal nieskonczone mozliwosci pozyskiwania klientów. Kazda złotówka dobrze zainwestowana w on-line marketing moze sie zwrócic w stosunku 1:1000. Magia? Nie – nauka.
Wiem jak wykorzystac ten potencjał, zeby pracował dla Twojej firmy!”

Paweł Skibinski
- Head of Marketing

Kampanie SEO i SEM

Wypromujemy Twoją firmę w wyszukiwarce Google. Pomożemy Ci wybrać optymalną formę promocji i zajmiemy się jej egzekwowaniem. Zadbamy o odpowiednią optymalizację Twojej strony internetowej i poprowadzimy dla Ciebie kampanie w Google Adwords – tak by natychmiastowo zwiększyć widoczność Twojej strony i ruch na niej.

e-mail marketing

Przeprowadzimy dla Ciebie kampanie e mail marketingową biorąc pełną odpowiedzialność za prawną stronę przedsięwzięcia. Pomożemy Ci wyselekcjonować odpowiednią grupę docelową i stworzymy kreację, tak by wynik kampanii w postaci OR (Open Rate) i CTR (Click through rate) był możliwie wysoki. Zajmiemy się też prowadzeniem newslettera, zarówno od strony koncepcyjnej jak i technicznej, tak by zaangażować Twoich klientów w dialog z Twoim brandem.

lead generation

Wygenerujemy dla Ciebie leady w postaci osób i/lub firm zainteresowanych Twoim produktem. Zaplanujemy dla Twojej firmy lejki i tunele sprzedażowe oraz pomożemy je możliwie zautomatyzować. Pomożemy Ci lepiej zrozumieć Twoich klientów i wybierzemy optymalne kanały by do nich dotrzeć. Przy kampaniach lead generation, korzystamy m.in. z Google Adwords, FB Ads, Linkedin Ads, e mail marketing oraz specjalnych zoptymalizowanych pod kątem konwersji Landing Page.

marketing szeptany

Internauci zdecydowanie częściej i chętniej dokonują zakupów produktów poleconych im przez innych. Marketing szeptany, inaczej buzz marketing to przede wszystkim kampanie wizerunkowe, promujące konkretne produkty lub usługi Twojej firmy. Pomożemy Ci dotrzeć do Twojej grupy docelowej w inteligentny sposób wypowiadając się w social mediach i na forach dotyczących Twojej branży.