Programowanie

Wymyśliłeś piękną i funkcjonalną stronę lub aplikację. Projekt prezentuje się fantastycznie – nic dziwnego, w końcu jest sygnowany Twoim nazwiskiem.

Czas tchnąć w niego życie!

Z najwyższą troską o wierne odwzorowanie walorów estetycznych i funkcjonalnych - na każdym ekranie i w dowolnej przeglądarce - zaprogramujemy i uruchomimy stworzoną przez Ciebie stronę lub inną aplikację webową lub mobilną!

usługi :

- kodowanie szablonów PSD
- wtyczki i pluginy Wordpress
- kodowanie fron i back end
- kodowanie Woocommerce i Prestashop

“Programowanie to sztuka - tak jak tłumaczenie poezji z jezyka obcego na ojczysty. Nie wystarczy doskonała znajomosc obu jezyków; trzeba jeszcze rozumiec intencje autora, miec intuicje, odpowiednie doswiadczenie itd.
Doskonałe rzemiosło to oczywiscie podstawa programowania, ale bez zdolnosci humanistycznych, nie mozna byc naprawde dobrym”developerem”.
Marek Krupniewski
– CTO

kodowanie PSD

Zaprojektowanie i stworzenie obrazu strony internetowej w plikach PSD oraz zaplanowanie jej funkcjonalności to dopiero połowa pracy. Graficy doskonale wiedzą, ile czasu zajmuje programowanie ich pracy i jak ważne jest jej stuprocentowe zrozumienie przez programistów. Nasz zespół ma doświadczenie w pracy z grafikami i studiami graficznymi, tworzącymi różne projekty w różnych stylach i dla różnych branż.

wtyczki i pluginy

Masz pomysł na wtyczkę generującą leady lub usprawniającą działanie tworzonych lub zarządzanych przez Ciebie stron? Odezwij się do nas, skonsultujemy Twój projekt, a następnie zamienimy Twoją idee w dobrze funkcjonujący i efektywny plugin.

aplikacje

Projektujemy, tworzymy i rozwijamy aplikacje webowe, mobilne oraz Internet Of Things.

leasing programistów

Lata współpracy z naszymi partnerami pomogły nam zrozumieć jak ważna dla firm jest elastyczność. Pomożemy Ci zwiększyć moc Twojego zespołu poprzez leasing programistów oraz doradzimy dobór odpowiedniej technologii i w razie potrzeby wspomożemy zarządzanie projektem.