Agencja interaktywna poznań

produkty cyfrowe skrojone na miarę potrzeb twojego biznesu!

Dowiedz się więcej
 • Strony internetowe
 • Sklepy internetowe
 • Serwisy i portale webowe
 • Aplikacje mobilne i webowe
 • UX/UI Design
 • Branding i projektowanie

Czas na zmiany!

Dynamiczne zmiany zachodzące na rynku produktów cyfrowych zmuszają przedsiębiorstwa do wprowadzania interaktywnych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki odpowiednio przygotowanej strategii, projektowaniu zorientowanemu na użytkownika oraz wykorzystaniu nowych technologii mamy możliwość odpowiedzi na te zmiany.Jako Agencja Interaktywna z Poznania od ponad 4 lat tworzymy nowoczesne, efektowne, a przede wszystkim skuteczne produkty cyfrowe dla przedsiębiorstw . Łączymy strategię i kreację z najnowszą technologią front oraz back-endu tworząc serwisy interaktywne dostosowane do potrzeb Twojego biznesu.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Co oferujemy?

 • Warsztaty strategiczne i kreatywne
 • Zarządzanie projektem w metodyce Agile
 • Projektowanie zorientowane na użytkownika (User Experience Design)
 • Nowoczesny, efektowny, a przede wszystkim użyteczny projekt graficzny
 • Programowanie front-end oraz back-end
 • Przeprowadzenie testów manualnych oraz automatycznych
 • Pełne wdrożenie realizowanego serwisu interaktywnego
 • Utrzymanie stworzonej aplikacji mobilnej lub webowej

Wybrane realizacje

Zadowoleni klienci!

Na rynku projektowania oraz wdrażania stron internetowych, sklepów sklepów internetowych, serwisów webowych oraz aplikacji mobilnych nasza Agencja Interaktywna Blue Owl z Poznania działa już od ponad 4 lat. W tym czasie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dziesiątki nowoczesnych i innowacyjnych projektów stron, sklepów, aplikacji mobilnych i serwisów internetowych dla klientów z Polski oraz całego świata. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje tworząc wyjątkowe produkty cyfrowe dla naszych klientów. W ciągu ostatnich czterech lat otrzymaliśmy dziesiątki pozytywnych opinii i miłych słów od naszych klientów. Nie czekaj i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!

Poznaj naszych klientów!

Skontaktuj się z nami!

Wyślij formularz, a my oddzwonimy, doradzimy i pomożemy. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zaprojektować wyjątkową i efektywną, nową stronę internetową Twojej firmy!

Wolisz zadzwonić? tel: +48 690 900 344

Zamów darmową wycenę!

Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania,

usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. W obu wyżej wymienionych przypadkach, zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e – maila na adres: j.sledzinski@blueowl.pl. Czas przetwarzania danych osobowych Blue Owl sp. z o.o. będzie przetwarzała Państwa dane osobowe przez czas trwania negocjacji handlowych zmierzających do podpisania umowy (nie dłużej jednak niż przez rok od dnia otrzymania przez Państwa oferty handlowej Spółki), a dalej przez czas wykonania umowy, a także przez czas, w którym Blue Owl sp. z o.o. jest obowiązana do przechowywania dokumentów sprzedaży. Po upływie wskazanych okresów czasu, Państwa dane zostaną przez Blue Owl sp. z o.o. zanonimizowane i będą przechowywane (przetwarzane) wyłącznie do celów statystycznych. Dane Administratora danych osobowych i Inspektora Ochrony Danych Administratorem danych osobowych jest Blue Owl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wiosennej 19, 60 – 592 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sad Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000368409, NIP: 781-185-74-36, Regon: 301579524. Administrator danych osobowych ustanowił Inspektora Ochrony Danych, który jest dostępny pod numerem telefonu: + 48 602 575 939 i adresem e -mail: j.sledzinski@blueowl.pl.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka Prywatności i
Warunki Serwisu obowiązują.


Jestem do Twojej dyspozycji!

Krzysztof Stola
Head of Business Development

tel: +48 690 900 344
mail: k.stola@blueowl.pl