Dedykowane serwisy i aplikacje

projektujemy i wdrażamy serwisy webowe i aplikacje mobilne

Dowiedz się więcej
 • Serwisy webowe
 • Portale internetowe
 • Aplikacje mobilne
 • Dedykowane oprogramowanie
 • Systemy hybrydowe

Serwisy webowe i aplikacje mobilne

Coraz częściej pomysł na nowy serwis lub aplikację staje się początkiem nowego, często innowacyjnego przedsięwzięcia. Z uwagi na wzrost popularności Internetu, a wkrótce powstanie sieci 5G, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na inwestycję w cyfrowe rozwiązania interaktywne, które mogą stać się jednym z kluczowych elementów tworzonych lub też rozwijanych przedsięwzięć biznesowych. W czasie tworzenia aplikacji mobilnej lub serwisu webowego należy przejść przez proces projektowania produktu, programowania, testowania i wdrażania. Warto aby proces ten był przeprowadzony przez specjalistów!

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Co oferujemy?

 • Strategiczne warsztaty projektowe Design Sprint
 • Projektowanie UX/UI
 • Szybkie prototypowanie oraz tworzenie MVP
 • Projektowanie nowoczesnych serwisów webowych w technologii RWD
 • Tworzenie portali internetowych (PHP / Laravel / Symfony)
 • Wdrażanie dedykowanych sklepów internetowych
 • Natywne aplikacje mobilne na systemy Android oraz iOS
 • Aplikacje mobilne w technologii PWA (Progresive Web Apps)
 • Testowanie oraz wdrożenie platformy

Wybrane realizacje

Zadowoleni klienci!

Na rynku projektowania oraz wdrażania nowoczesnych serwisów webowych i aplikacji mobilnych nasz Software House Blue Owl z Poznania działa już od ponad 4 lat. W tym czasie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dziesiątki nowoczesnych i innowacyjnych projektów portali internetowych oraz aplikacji mobilnych dla klientów z Polski oraz całego świata. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje tworząc wyjątkowe produkty cyfrowe dla naszych klientów. W ciągu ostatnich czterech lat otrzymaliśmy dziesiątki pozytywnych opinii i miłych słów od naszych klientów. Nie czekaj i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów - zaprojektuj z nami nową platformę dla Twojego biznesu!

Poznaj naszych klientów!

Skontaktuj się z nami!

Wyślij formularz, a my oddzwonimy, doradzimy i pomożemy. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zaprojektować wyjątkową i efektywną, nową stronę internetową Twojej firmy!

Wolisz zadzwonić? tel:

Zamów darmową wycenę!

Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania,

usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. W obu wyżej wymienionych przypadkach, zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e – maila na adres: j.sledzinski@blueowl.pl. Czas przetwarzania danych osobowych Blue Owl sp. z o.o. będzie przetwarzała Państwa dane osobowe przez czas trwania negocjacji handlowych zmierzających do podpisania umowy (nie dłużej jednak niż przez rok od dnia otrzymania przez Państwa oferty handlowej Spółki), a dalej przez czas wykonania umowy, a także przez czas, w którym Blue Owl sp. z o.o. jest obowiązana do przechowywania dokumentów sprzedaży. Po upływie wskazanych okresów czasu, Państwa dane zostaną przez Blue Owl sp. z o.o. zanonimizowane i będą przechowywane (przetwarzane) wyłącznie do celów statystycznych. Dane Administratora danych osobowych i Inspektora Ochrony Danych Administratorem danych osobowych jest Blue Owl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wiosennej 19, 60 – 592 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sad Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000368409, NIP: 781-185-74-36, Regon: 301579524. Administrator danych osobowych ustanowił Inspektora Ochrony Danych, który jest dostępny pod numerem telefonu: + 48 602 575 939 i adresem e -mail: j.sledzinski@blueowl.pl.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka Prywatności i
Warunki Serwisu obowiązują.


Jestem do Twojej dyspozycji!
tel:
mail: