Zacznij sprzedaż online już dziś!

Nie czekaj, stwórz sklep internetowy już w 7 dni za mniej niż 5 tys. zł!

Chcę dowiedzieć się więcej
 • Sprawdzona technologia WooCommerce
 • Pełna optymalizacja SEO
 • Indywidualna stylizacja sklepu
 • Wdrożenie już w 7 dni!
 • Sklep internetowy za mniej niż 5 tys. zł netto!

Przenieś handel do eCommerce

Rynek eCommerce w Polsce oraz na świecie dynamicznie się rozwija, zwłaszcza w obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. To idealny moment na przejście z handlu tradycyjnego do nowoczesnych kanałów sprzedaży eCommerce.

Już dziś dołącz do firm odnoszących sukces w handlu internetowym! Skorzystaj z naszych usług i stwórz niepowtarzalny sklep internetowy dla Twojego biznesu!

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Co oferujemy?

 • Sprawdzoną technologię silnika eCommerce opartą o WooCommerce
 • Pełną edycję tekstów, zdjęć, produktów, kategorii dzięki zastosowaniu CMS WordPress
 • Indywidualną stylizację sklepu internetowego według Twoich wytycznych
 • Mobilną wersję Twojego sklepu internetowego na smartfony i tablety
 • Integrację z Instagramem oraz możliwość implementacji Video z Youtube
 • Optymalizację sklepu internetowego pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google
 • Integrację płatności (PayU, Przelewy24, dotPay) i wysyłek (DPD, InPost, Poczta Polska)
 • Szybki czas realizacji wdrożenia - nawet 7 dni od podpisania umowy
 • Niski, jednorazowy koszt – już od 4 750 zł netto!
 • Brak opłat abonamentowych!

Oferta limitowana. Liczba sklepów w promocji ograniczona.

Wybrane realizacje

Jak będzie wyglądała nasza współpraca:

Krok pierwszy

Skontaktuj się z Jędrzejem
j.teclaw@blueowl.pl
+48 502 372 946

Opisz mu, jak wyobrażasz sobie swój nowy sklep internetowy, jego wygląd i funkcjonalności.

Krok drugi

Jędrzej podpowie Ci jakie gotowe rozwiązania czekają na Ciebie, a jeśli myślisz o czymś bardziej niestandardowym, doradzi też, co i w jakim zakresie można wdrożyć na Twojej nowej stronie.

Krok trzeci

Po zapoznaniu się z atrakcyjną ofertą, podpisz umowę na wykonanie sklepu internetowego. Doślij nam niezbędne materiały (m.in. logo, zdjęcia, treści, kolorystykę itp.).

Krok czwarty

Grafik przygotuje dla Ciebie wizualizację nowego sklepu, a informatycy go zaprogramują, przetestują oraz uruchomią.
Ta dam! Oto Twój nowy sklep internetowy, gotowy w 7 dni!

Krok piąty

Przekażemy Ci instrukcję obsługi i przeprowadzimy z Tobą i Twoimi pracownikami szkolenie online, dzięki któremu dowiesz się m.in. jak edytować treści na stronie, jak dodać kolejne produkty itd.

Krok szósty

Ciesz się Twoim nowym sklepem internetowym. Zacznij sprzedaż online i zarabiaj w sieci!

Zadowoleni klienci!

Na rynku projektowania oraz wdrażania nowoczesnych sklepów internetowych nasz Ecommerce Software House Blue Owl działa już od ponad 5 lat. W tym czasie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dziesiątki nowoczesnych i innowacyjnych projektów sklepów internetowych i serwisów eCommerce dla klientów z Polski oraz całego świata. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje tworząc wyjątkowe produkty cyfrowe dla naszych klientów. W ciągu ostatnich czterech lat otrzymaliśmy dziesiątki pozytywnych opinii i miłych słów od naszych klientów. Nie czekaj i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów - zaprojektuj z nami nowy sklep internetowy już dziś!

Poznaj naszych klientów!

Skontaktuj się z nami!

Wyślij formularz, a my oddzwonimy, doradzimy i pomożemy. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zaprojektować wyjątkową i efektywną, nową stronę internetową Twojej firmy!

Wolisz zadzwonić? tel: +48 502 372 946
Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania

, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. W obu wyżej wymienionych przypadkach, zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e – maila na adres: j.sledzinski@blueowl.pl. Czas przetwarzania danych osobowych Blue Owl sp. z o.o. będzie przetwarzała Państwa dane osobowe przez czas trwania negocjacji handlowych zmierzających do podpisania umowy (nie dłużej jednak niż przez rok od dnia otrzymania przez Państwa oferty handlowej Spółki), a dalej przez czas wykonania umowy, a także przez czas, w którym Blue Owl sp. z o.o. jest obowiązana do przechowywania dokumentów sprzedaży. Po upływie wskazanych okresów czasu, Państwa dane zostaną przez Blue Owl sp. z o.o. zanonimizowane i będą przechowywane (przetwarzane) wyłącznie do celów statystycznych. Dane Administratora danych osobowych i Inspektora Ochrony Danych Administratorem danych osobowych jest Blue Owl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wiosennej 19, 60 – 592 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sad Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000368409, NIP: 781-185-74-36, Regon: 301579524. Administrator danych osobowych ustanowił Inspektora Ochrony Danych, który jest dostępny pod numerem telefonu: + 48 602 575 939 i adresem e -mail: j.sledzinski@blueowl.pl.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka Prywatności i Warunki Serwisu obowiązują.

Jestem do Twojej dyspozycji!

Jędrzej Tecław
Project Manager

tel: +48 502 372 946
mail: j.teclaw@blueowl.pl