Nowoczesne sklepy internetowe

Projektujemy i wdrażamy skuteczne serwisy ecommerce!

Chcę dowiedzieć się więcej
 • WooCommerce
 • PrestaShop
 • Magento
 • Systemy dedykowane

eCommerce

Rynek eCommerce w Polsce oraz na świecie dynamicznie się rozwija. Z tego względu właśnie teraz warto podjąć decyzję o zaprojektowaniu i wdrożeniu sklepu internetowego w firmie. To idealny moment na połączenie tradycyjnych i nowoczesnych kanałów sprzedaży w jeden spójny system - platformę eCommerce. Przenosząc sprzedaż produktów do sklepu internetowego zwiększasz swoją obecność na rynku poprzez dotarcie do szerokiego grona klientów nieosiągalnych w przypadku sprzedaży w kanale tradycyjnym. Już dziś dołącz do firm odnoszących sukces w handlu internetowym! Skorzystaj z naszych usług i stwórz niepowtarzalny sklep internetowy dla Twojego biznesu!

Co oferujemy?

 • Indywidualny projekt graficzny sklepu internetowego według potrzeb Twoich klientów
 • Nowoczesny, efektowny i skuteczny design serwisu eCommerce
 • Intuicyjny system zarządzania sklepem internetowym (WooCommerce, PrestaShop, Magento lub system dedykowany)
 • Mobilną wersję Twojego sklepu internetowego na smartfony i tablety
 • Optymalizację sklepu internetowego pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google
 • Wysoką jakość, elastyczność oraz skuteczność zespołu programistycznego
 • Brak comiesięcznych opłat za wykorzystywanie platformy!

Wybrane realizacje

Zadowoleni klienci!

Na rynku projektowania oraz wdrażania nowoczesnych sklepów internetowych nasz Ecommerce Software House Blue Owl działa już od ponad 5 lat. W tym czasie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dziesiątki nowoczesnych i innowacyjnych projektów sklepów internetowych i serwisów eCommerce dla klientów z Polski oraz całego świata. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje tworząc wyjątkowe produkty cyfrowe dla naszych klientów. W ciągu ostatnich czterech lat otrzymaliśmy dziesiątki pozytywnych opinii i miłych słów od naszych klientów. Nie czekaj i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów - zaprojektuj z nami nowy sklep internetowy już dziś!

Poznaj naszych klientów!

Skontaktuj się z nami!

Wyślij formularz, a my oddzwonimy, doradzimy i pomożemy. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zaprojektować wyjątkową i efektywną, nową stronę internetową Twojej firmy!

Wolisz zadzwonić? tel: +48 736 847 289
Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania

, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. W obu wyżej wymienionych przypadkach, zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e – maila na adres: j.sledzinski@blueowl.pl. Czas przetwarzania danych osobowych Blue Owl sp. z o.o. będzie przetwarzała Państwa dane osobowe przez czas trwania negocjacji handlowych zmierzających do podpisania umowy (nie dłużej jednak niż przez rok od dnia otrzymania przez Państwa oferty handlowej Spółki), a dalej przez czas wykonania umowy, a także przez czas, w którym Blue Owl sp. z o.o. jest obowiązana do przechowywania dokumentów sprzedaży. Po upływie wskazanych okresów czasu, Państwa dane zostaną przez Blue Owl sp. z o.o. zanonimizowane i będą przechowywane (przetwarzane) wyłącznie do celów statystycznych. Dane Administratora danych osobowych i Inspektora Ochrony Danych Administratorem danych osobowych jest Blue Owl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wiosennej 19, 60 – 592 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sad Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000368409, NIP: 781-185-74-36, Regon: 301579524. Administrator danych osobowych ustanowił Inspektora Ochrony Danych, który jest dostępny pod numerem telefonu: + 48 602 575 939 i adresem e -mail: j.sledzinski@blueowl.pl.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka Prywatności i Warunki Serwisu obowiązują.

Jestem do Twojej dyspozycji!

Adam Stola
Business Development Manager

tel: +48 736 847 289
mail: a.stola@blueowl.pl