• Wzrost sprzedaży!
  • Nowi klienci!
  • Budowa silnej marki!

Nowa strona internetowa?

Strona internetowa to najważniejszy element wizerunkowy, marketingowy i sprzedażowy każdej współczesnej firmy. To na niej, jak w soczewce, skupia się uwaga Twoich klientów i partnerów biznesowych.

Nowa strona internetowa, to nowe otwarcie, które może wywindować zyski Twojego przedsiębiorstwa na nieosiągalny do tej pory poziom! Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu zaprojektujemy i wdrożymy dla Ciebie nową skuteczną i atrakcyjną stronę internetową, która w sposób wyraźny zwiększy rozpoznawalność Twojej firmy w Internecie!

Jesteśmy dumni z naszych klientów, a oni są w pełni zadowoleni z wykonanej przez nas pracy!

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Co oferujemy?

  • Indywidualny projekt strony internetowej według Twoich potrzeb
  • Nowoczesny design
  • Prosty w obsłudze system zarządzania stroną internetową
  • Wersję mobilną na smartfony i tablety
  • Możliwość dodania sklepu internetowego z produktami Twojej firmy
  • Przygotowanie do pozycjonowania
  • Przygotowanie kampanii Google AdWords
  • Przystępną cenę

Wybrane realizacje

Skontaktuj się z nami!

Wyślij formularz, a my oddzwonimy, doradzimy i pomożemy. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zaprojektować wyjątkową i efektywną, nową stronę internetową Twojej firmy!

Wolisz zadzwonić? tel: +48 690 900 344

Zamów darmową wycenę!

Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania,

usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego. W obu wyżej wymienionych przypadkach, zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e – maila na adres: j.sledzinski@blueowl.pl. Czas przetwarzania danych osobowych Blue Owl sp. z o.o. będzie przetwarzała Państwa dane osobowe przez czas trwania negocjacji handlowych zmierzających do podpisania umowy (nie dłużej jednak niż przez rok od dnia otrzymania przez Państwa oferty handlowej Spółki), a dalej przez czas wykonania umowy, a także przez czas, w którym Blue Owl sp. z o.o. jest obowiązana do przechowywania dokumentów sprzedaży. Po upływie wskazanych okresów czasu, Państwa dane zostaną przez Blue Owl sp. z o.o. zanonimizowane i będą przechowywane (przetwarzane) wyłącznie do celów statystycznych. Dane Administratora danych osobowych i Inspektora Ochrony Danych Administratorem danych osobowych jest Blue Owl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wiosennej 19, 60 – 592 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sad Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000368409, NIP: 781-185-74-36, Regon: 301579524. Administrator danych osobowych ustanowił Inspektora Ochrony Danych, który jest dostępny pod numerem telefonu: + 48 602 575 939 i adresem e -mail: j.sledzinski@blueowl.pl.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka Prywatności i
Warunki Serwisu obowiązują.


Jestem do Twojej dyspozycji!

Krzysztof Stola
Head of Business Development

tel: +48 690 900 344
mail: k.stola@blueowl.pl