Web dev

Strona internetowa to najważniejszy element wizerunkowy, marketingowy i sprzedażowy każdej współczesnej firmy. To na stronie internetowej, jak w soczewce, skupia się uwaga Twoich klientów i partnerów biznesowych. Nie jest to jednak tylko narzędzie do promowania firmy i sprzedaży w Internecie. Strona internetowa to przede wszystkim dumna manifestacja możliwości i wyjątkowości Twojego przedsiębiorstwa.

Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie stronę godną Twojego biznesu!

usługi :

- strony internetowe
- sklepy internetowe
- aplikacje webowe
- landing page’e
- one page’e
- projektowanie i doradztwo z zakresu UX oraz UI

“Strona internetowa musi być piękna i funkcjonalna - to jasne. Ale przede wszystkim strona musi zarabiac. Koniec kropka.”

Krzysztof Stola
– Head of Design

projekt graficzny

Jako studio graficzne naszą pracę opieramy nie tylko na wysokiej estetyce projektów, ale także na zrozumieniu celu i efektu jaki dany projekt ma wywołać. Do każdego projektu podchodzimy respektując i stosując zasady UX i UI oraz specyfikę produktu lub usługi i aktualnych trendów branży. Nasze projekty wyróżnia głębokie zrozumienie specyfiki Twojego biznesu, doskonały design, łatwość edycji i co ważne – przyjazność dla użytkownika.

development

Nasi programiści od lat współpracują z różnymi grafikami i studiami graficznymi, dzięki czemu dokładnie rozumieją ich potrzeby. Zmienimy projekt graficzny w dobrze funkcjonującą stronę, sklep lub aplikację, z dbałością o najdrobniejsze detale, funkcjonalności i efektywność końcowego projektu.

sklepy internetowe

Pomożemy Ci rozpocząć lub zwiększyć sprzedaż w internecie, projektując odpowiednią ścieżkę zakupową dla Twoich klientów i kodując cały projekt w wybranej dla Ciebie technologii. We współpracy z naszymi partnerami tworzymy sklepy oparte o woo-commerce, magento i prestashop.

landing page

Najważniejszą cechą landing page jest skuteczność. Przyciągający i zatrzymujący uwagę design jest niezbędny, tak samo jak chwytliwy nagłówek, podkreślenie korzyści Twojej oferty i dobrze wyeksponowany call-to-action. Z dbałością o najdrobniejsze detale zaprojektujemy dla Ciebie landing page i przeprowadzimy odpowiednie testy a/b, tak by efektem naszej pracy była konwersja na poziomie liderów Twojej branży.