Poznaj nas bliżej!

Jesteśmy Blue Owl eCommerce Software House

Jesteśmy zespołem różnych ludzi i charakterów, których połączyła wspólna pasja do rozwoju i technologii.
Stworzyliśmy Blue Owl eCommerce Software House, ponieważ wierzymy, że łącząc naszą wiedzę biznesową i marketingową z kompetencjami technologicznymi i projektowymi, jesteśmy w stanie pomóc wielu wspaniałym ludziom i firmom osiągnąć ich cele biznesowe.
Od ponad 5 lat dostarczamy na rynek nowoczesne serwisy eCommerce na platformach WooCommerce, Shoper Premium oraz Shopify, które charakteryzują się wysoką konwersją, użytecznością oraz skutecznością sprzedażową. Tworzone przez nas zespół sklepy internetowe pozwalają naszym klientom skutecznie podbijać rynek handlu elektronicznego.
Pozwól nam podzielić się z Tobą naszą wiedzą i umiejętnościami. Wspólnie zrealizujemy najbardziej ambitne wizje i wdrożymy unikalne projekty eCommerce!

Odkryj naszą kulturę organizacyjną

 • Przejrzystość

  Tworząc sklepy internetowe, staramy się upewnić, że nasi klienci na każdym etapie wdrożenia projektu posiadają dokładne informacje, co do stanu prac i ich zaawansowania. Staramy się utrzymywać nasz zespół zarządzający i programistyczny w stałym kontakcie z naszymi klientami, prowadząc ich przez świat technologii, którego często sami nie rozumieją. Korzystając z metodyki elastycznego zarządzania projektami (agile project management), nasi klienci mogą brać czynny udział w pracach zespołu projektowego i programistycznego. To pozwala nam na zachowanie pełnej przejrzystości w całym cyklu rozwoju serwisów eCommerce.
 • Kreatywność

  Każdy członek naszego zespołu ma świadomość, że tylko wyjątkowe serwisy eCommerce odnoszą sukcesy na rynku. Wyróżniają się nie tylko designem i jakością oprogramowania, ale przede wszystkim wyjątkowymi elementami, które naprawdę robią różnicę. Aby sklep internetowy stał się wyjątkowy, należy współpracować z zespołem kreatywnym, myśleć nieszablonowo, szukać rozwiązań tam, gdzie trudno je dostrzec. Nasz zespół składa się z osób, które podchodzą do rozwiązywania problemów w sposób metodologiczny, szukając rozwiązań poprzez zadawanie odpowiednich pytań, prototypowanie i testowanie. Dlatego codziennie możemy dostarczać wyjątkowe sklepy internetowe dla wymagających klientów.
 • Zaangażowanie

  Zdajemy sobie sprawę, że tworzenie nowego sklepu internetowego, od którego często zależy los firmy, jest bardzo wymagające dla naszych klientów. Dlatego na każdym etapie projektu staramy się, aby nasz klient miał poczucie, iż jego projekt jest w dobrych rękach. Nasz zespół wykazuje się dodatkową inicjatywą, często proponując rozwiązania, które nie zostały uwzględnione w projekcie, aby lepiej dopasować sklep internetowy do potrzeb klienta i użytkownika. Podejście zorientowane na klienta pozwala nam na 100% koncentrację oraz zaangażowanie w pracę projektową.

Ludzie stojący za sukcesem Twojego projektu

Nasz zespół

Nasz zespół można zdefiniować poprzez unikalne połączenie doświadczenia i kreatywności w projektowaniu, ze specyficzną wiedzą techniczną i technologiczną oraz znajomością trudnych realiów biznesowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz wykwalifikowany zespół może zapewnić kompleksowe wsparcie w obszarze eCommerce dla klientów ze wszystkich branż.
Nasz zespół składa się z utalentowanych projektantów, specjalistów UX, analityków, a przede wszystkim programistów, gotowych na nowe wyzwania. Dzięki pasji i zaangażowaniu każdy członek naszego zespołu pracuje na rzecz sukcesu klienta. Tworząc nowoczesne sklepy internetowe, staramy się zaspokajać potrzeby naszych klientów, a przede wszystkim pomagać i doradzać, aby tworzone przez nas serwisy eCommerce były bliskie perfekcji.
 • Jacek Śledziński

  COO

 • Krzysztof Stola

  CEO

 • Łukasz Baraniak

  Head of Development

 • Dominik Miazio

  Head of Design

 • Mikołaj Kapica

  Developer

 • Natalia Idzikiewicz

  UX/UI Designer

 • Jędrzej Tecław

  Head of Business Development

 • Piotr Wasielewski

  Developer

 • Dominik Wolak

  Head of Project Management

 • Tomasz Bednarek

  Developer

 • Robert Kaniowski

  Developer

Każdy krok w procesie ma znaczenie

 1. 01

  Planowanie strategiczne

  Analiza wykonalności biznesowej

  Identyfikacja potrzeb biznesowych to kluczowy element procesu tworzenia sklepów internetowych. Dzięki analizie wykonalności biznesowej oraz warsztatów Design Sprint możemy zdefiniować główne spostrzeżenia, opracować architekturę informacji i stworzyć plan rozwoju produktu. Pozwala to na efektywne rozpoczęcie prac projektowych i wdrożeniowych.

  zaplanuj działanie
 2. 02

  Projektowanie i prototypowanie

  Projektowanie doświadczeń klientów (CX/ UX / UI)

  Wszystko sprowadza się do tego, aby zakupy były szybkie i proste. W ramach procesu projektowania sklepu internetowego nasz zespół tworzy architekturę informacji, która jest podstawą dla User Experience. Dzięki temu, klienci będą mieć ułatwione poruszanie się po stronie, a Ty gwarantowany zysk!

  rozpocznij projekt
 3. 03

  Rozwój oprogramowania

  Wdrożenie oprogramowania w metodyce agile development

  Agile development to jedna z najpopularniejszych metod zarządzania projektami oprogramowania. Kluczem do sukcesu jest skuteczna współpraca między członkami zespołu projektowego. Dzięki zastosowaniu elastycznego podejścia do rozwoju i zarządzania nasz zespół efektywnie realizuje i dostarcza projekty sklepów internetowych dla naszych klientów, zachowując najwyższą jakość .

  rozpocznij współpracę
 4. 04

  Wdrożenie, optymalizacja i integracja

  Wdrożenie, optymalizacja i integracja sklepu internetowego

  Jako nowoczesny eCommerce Software House dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania w obszarze eCommerce. Nasz zespół profesjonalistów wykorzystuje takie technologie, jak WooCommerce, Shopify, PHP (Laravel, Symfony), JavaScript (vue.js, react), aby tworzyć nowoczesne sklepy internetowe. Serwisy eCommerce tworzone przez eCommerce Software House Blue Owl charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale przede wszystkim dopasowaniem do potrzeb użytkowników.

  stwórz serwis eCommerce
 5. 05

  Rozwój i utrzymanie

  Analiza, rozwój i utrzymanie serwisu eCommerce

  Wdrożenie oprogramowania nie kończy całego procesu wprowadzania serwisu eCommerce na rynek. Równie ważnym elementem jest utrzymanie, rozwój i skalowanie oprogramowania zgodnie ze strategią klienta. Jako zespół Blue Owl eCommerce Software House dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas sklepy internetowe miały pełne wsparcie, nie tylko podczas procesu tworzenia, ale także po jego wdrożeniu. Zapewniamy wsparcie, rozwój, optymalizację i obsługę techniczną dla serwisów eCommerce, które projektujemy i implementujemy. Sklepy internetowe, aby przystosowywać się do zmiennej rzeczywistości muszą same ewoluować, dlatego tak ważne jest nasze wsparcie w procesie rozwoju i utrzymania produktu.

  rozwiń serwis eCommerce

Mierzymy sukces poziomem satysfakcji naszych klientów

 • Zespół Blue Owl zakodował nowe funkcje w istniejącym sklepie internetowym zastępując wtyczki WordPress. Miała również miejsce implementacja nowego hostingu i ulepszenie interfejsu użytkownika zarówno od strony UX, jak i UI. Obecnie opracowują ulepszenia ukierunkowane na sprzedaż.
  Sprzedaż online i wydajność poprawiły się dzięki wsparciu programistycznemu Blue Owl. Ugruntowany proces zarządzania i chęć do pracy poza normalnymi godzinami zapewniają wysoką jakość dostaw na czas. Klienci mogą oczekiwać profesjonalnego partnera oraz otwartej komunikacji.

  Michał Marcinkowski
  CEO, Madens

 • Członkowie zespołu Blue Owl stworzyli sklep internetowy w oparciu o platformę WooCommerce dla firmy zajmującej się produktami dla dzieci, projektując grafikę i opracowując listę produktów dla sprzedawców. Połączyli witrynę z systemem IP i popularną platformą w Polsce. Blue Owl wykazał się dużymi umiejętnościami w zakresie rozwoju serwisu eCommerce, wspierając pozytywne doświadczenia klientów. Zespół komunikował się dobrze i szybko odpowiadał na zapytania. Dotrzymali terminów i zaoferowali bardziej rozsądne koszty niż konkurencja.

  Paweł Wolsztyniak
  Ecommerce manager, Babyono

 • Zespół Blue Owl opracował stronę internetową WooCommerce w oparciu o całkowicie dedykowany interfejs użytkownika i projekt graficzny.
  Byliśmy w pełni zadowoleni z jakości komunikacji z zespołem Blue Owl. Nasi pracownicy i zespół Blue Owl współpracowali ze sobą, konsekwentnie komunikując się w celu znalezienia optymalnych rozwiązań. Firma Blue Owl wniosła do zlecenia połączenie wiedzy informatycznej i biznesowej.

  Radosław Karczyński
  CEO, Rexproduct

Wartościowe wsparcie do naszych partnerów

Budujemy biznes wspólnie z silnymi partnerami!

Uzupełniamy własną wiedzę wiedzą naszych partnerów. Wszędzie tam, gdzie potrzebujemy szczegółowych kompetencji, których nie posiadamy, sięgamy po pomoc najlepszych specjalistów zajmujących się danym zagadnieniem. Dzięki długotrwałym, sprawdzonym relacjom z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować jeszcze więcej!

Technologia jest tylko uzupełnieniem całości

Dołącz do cyfrowej rewolucji w handlu!

nie trać czasu i zacznij projekt nowego serwisu już dziś!

skontaktuj się z nami