Portfolio

Agencja Interaktywna Blue Owl istnieje od 2010 roku. Działamy nie tylko na rynku lokalnym w Poznaniu, ale tworzymy też kampanie marketingowe, strategie biznesowe, sklepy oraz strony internetowe dla przedsiębiorstw z całej Polski. Klienci naszej Agencji to także firmy zagraniczne – między innymi z krajów UE, Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Rosji, Ukrainy i Białorusi.

Nasze portfolio prezentuje projekty, które udało nam się zrealizować przez ostatnie lata działalności. Są to realizacje dla dużych przedsiębiorstw i korporacji, firm z sektora MŚP oraz start’upów. W portfolio znajdziesz między innymi projekty stron internetowych i sklepów e-commerce, nasze działania z zakresu UX/UI design oraz Design Thinking. Prezentujemy też wykonane przez nas aplikacje mobilne i webowe. Nasze działania skupiają się nie tylko na kreowaniu witryn, aplikacji oraz rozwiązań online, ale też przygotowaniu pełnej strategii marketingowej - prowadzimy szkolenia z zakresu brandingu i promocji marki.

Bogate doświadczenie naszego zespołu odzwierciedla nie tylko poniższe portfolio, ale też zadowolenie klientów i końcowy efekt naszych prac, który przekłada się na zwiększenie potencjału poszczególnych przedsiębiorstw, dla których świadczymy usługi. Nasz zespół jest kreatywny, pełen nowych pomysłów i motywacji do realizacji kolejnych działań.