Usługi

strategia

Strategia cyfrowa pozwala na stworzenie marki zapewniającej spójny kontakt z klientami za pośrednictwem wszystkich kanałów, jakimi się posługuje. W tym celu należy znaleźć najskuteczniejsze narzędzia umożliwiające dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Strategia online marketingu wymaga podjęcia kilku podstawowych kroków, takich jak określenie misji i celów firmy oraz przeanalizowanie sytuacji wyjściowej. Efektywna strategia internetowa, oparta o dobór właściwych narzędzi digitalowych przez Agencję Interaktywną, wpływa na zwiększenie innowacyjności firmy.

blue owl software house poznań | dowiedz się więcej

branding

Branding to szereg zadań pozwalających na stworzenie trwałych więzi z odbiorcami. Agencja Interaktywna tworząca strategię marki wymaga poznania potrzeb klientów i wyjścia naprzeciw ich oczekiwaniom. W tym celu konieczne jest przeprowadzenie analizy grupy docelowej i konkurencji, a także nadanie marce indywidualnych cech, pozwalających na wzmocnienie jej wartości. Strategia marki wymaga zaprojektowania logo, reklam i plakatów, jak też odpowiedniego pozycjonowania marki, czyli stworzenia hasła z jasnym i precyzyjnym przekazem.

blue owl software house poznań | dowiedz się więcej

UX/UI design

UX (User Experience) i UI (User Interface) umożliwiają stworzenie strony internetowej lub aplikacji, która będzie funkcjonalna i łatwa w użytkowaniu. Dobór i zaprojektowanie poszczególnych elementów interfejsu we właściwy sposób powoduje, że użytkownicy z łatwością znajdują informacje, których potrzebują. Agencja Interaktywna wkłada w projektowanie UX/UI wiele pracy. Jest to wieloetapowy proces, podczas którego konieczne jest stworzenie makiety loi-fi, makiety hi-fi lub innego szkicu obrazującego, jak będzie wyglądać witryna. Niezbędne jest też testowanie, a więc badanie makiety lub gotowej aplikacji pod kątem użyteczności i ewentualnych błędów.

blue owl software house poznań | dowiedz się więcej

strony internetowe i sklepy internetowe

Strony internetowe i sklepy internetowe wpływają na marketing oraz wizerunek firm. Strona www jest skutecznym narzędziem promocji pozwalającym zaistnieć w Internecie. Należące do zadań Agencji Interaktywnej projektowanie i programowanie witryn polega przede wszystkim na doborze odpowiednich elementów interfejsu, dopracowaniu architektury informacji oraz sformatowaniu kodu źródłowego. Sklepy e-commerce (powstające na bazie oprogramowania Woocommerce czy Prestashop) oraz strony mobilne i internetowe, tworzone w oparciu o systemy CMS (Content Management System), przed wdrożeniem przechodzą testy potwierdzające ich funkcjonalność.

blue owl software house poznań | dowiedz się więcej

aplikacje mobilne i serwisy webowe

Aplikacje mobilne i serwisy webowe umożliwiają przeglądanie zawartych w Internecie treści w wygodny sposób. Dobrze zaprojektowane i dostosowane do wszystkich typów urządzeń serwisy internetowe pozwalają na zaistnienie w branży, a także odniesienie sukcesu. Agencja Interaktywna w ramach procesu tworzenia aplikacji webowych i mobilnych wymaga realizacji kilku podstawowych kroków, takich jak: wykonanie szkicu, programowanie i testowanie. W ten sposób powstają dopracowane aplikacje na systemy Android czy iOS, a także serwisy webowe, bazujące na najbardziej popularnych technologiach.

blue owl software house poznań | dowiedz się więcej

online marketing

Online marketing, czyli marketing internetowy, do wypromowania marki wykorzystuje Internet, serwisy społecznościowe, media cyfrowe, wyszukiwarki oraz strony www. Działania podejmowane przez Agencję Interaktywną w zakresie tej dziedziny kroki pozwalają na zbudowanie trwałych relacji z klientami oraz zwiększenie widoczności firmy w Internecie. Wyjątkowo skuteczne mogą okazać się działania z obszaru SEO i SEM (wykorzystujące takie narzędzia jak Google AdWords czy kampanie AdSense). Na wyróżnienie się w branży i dotarcie do wybranej grupy docelowej pozwala również e-mail marketing, generowanie leadów i content marketing. Równie istotną rolę może stanowić marketing szeptany.

blue owl software house poznań | dowiedz się więcej