Kompleksowe usługi w obszarze eCommerce

Tworzymy nowoczesne i skuteczne sklepy internetowe

Od ponad 5 lat wdrażamy na rynek kompleksowe rozwiązania z obszaru eCommerce. Projektujemy i programujemy sklepy internetowe korzystając zarówno z gotowych silników (WooCommerce, Shopify), a także rozwiązań dedykowanych w oparciu o PHP Laravel i Symfony. Obsługujemy naszych klientów kompleksowo, od strategii przez projektowanie i prototypowanie, wybór platformy, wdrożenie, utrzymanie, aż po rozwój sklepu internetowego. Tworząc nowoczesne serwisy eCommerce należy pamiętać, że każdy z projektowanych systemów funkcjonuje niczym żywy organizm. Stworzenie sklepu internetowego nie kończy procesu wdrożenia, lecz jest początkiem prac usprawniających. Warto korzystać z usług sprawdzonych partnerów w obszarze serwisów eCommerce.

Jak możemy Ci pomóc?

strategia i design

Pierwszym krokiem w tworzeniu produktów cyfrowych, a w szczególności sklepów internetowych jest odpowiednia strategia wdrożenia produktu na rynek. Samo uruchomienie sklepu internetowego jest rzeczą prostą, wystarczy wybrać platformę, wgrać motyw i produkty, podpiąć wysyłki oraz płatności i można korzystać ze sklepu internetowego. Natomiast silne marki szukają czegoś więcej. Dzięki odpowiedniej strategii, która powstaje najczęściej w trakcie warsztatów eCommerce, możliwe staje się stworzenie skutecznej propozycji wartości. Na podstawie przedstawionej strategii powstaje projekt użytkowy i graficzny sklepu internetowego. Całość spaja architektura informacji serwisu eCommerce, która wyznacza kluczowe elementy sklepu internetowego.

Warsztaty eCommerce eCommerce Business Model Design Thinking Workshop Branding Design Sprint Prototypowanie Projektowanie graficzne

wdrażanie technologii

Wdrożenie technologii to długi i skomplikowany proces. Kluczem do sukcesu jest przygotowana we wcześniejszym etapie strategia odzwierciedlona w architekturze informacji. Na jej podstawie rozpisujemy cały plan wdrożenia technologii. Następnie, bardzo istotną rolę odgrywa wybrana w ramach strategii platforma (silnik sklepu internetowego). Implementacja WooCommerce, Shopify lub innego rozwiązania pozwala na początkowe wdrożenie w pełni funkcjonalnego systemu sklepu internetowego.

WooCommerce Shopify Sky-Shop Laravel Symfony JavaScript (vue.js, react)

integracja i optymalizacja

Wdrożenie silnika sklepu internetowego to połowa sukcesu prac wdrożeniowych. Istotnym elementem jest także integracja i optymalizacja platformy eCommerce. Poprzez integrację, rozumie się podłączenie i synchronizację płatności (PayU, przelewy24, dotPay) i wysyłek (InPost, DPD, DHL, Poczta Polska), systemów ERP (Subiekt, Symfonia, Optima), czy też platform zewnętrznych, takich jak Allegro, Ceneo, Opineo i innych. Następny krok to optymalizacja całości, aby sklep internetowy pracował sprawnie, szybko i bez problemów. Dbamy również o przystosowanie platformy eCommerce do najnowszych wytycznych dotyczących pozycjonowania.

Integracje płatności Integracje wysyłek Integracje systemów ERP Optymalizacja SEO Optymalizacja prędkości Marketing automation

rozwój i utrzymanie

Postawienie sklepu internetowego na serwerze wykonawcy jest finalizacją procesu wdrożenia platformy eCommerce. Warto pamiętać, że sklep internetowy to żywy organizm, który powinien rozwijać się wraz z rynkiem i jego potrzebami. Jako zespół zajmujemy się utrzymaniem i rozwojem sklepu internetowego. Dzięki ustawieniu parametrów analitycznych, wykonaniu testów oraz analiz, będziemy w stanie wychwycić błędy z etapu projektowania i programowania. Dane pozwolą nam na wprowadzenie odpowiednich rozwiązań usprawniających funkcjonowanie całego sklepu internetowego.

Hosting Moduły dedykowane Audyt UX Audyt SEO DevOps Strategia rozwoju

Szukasz wykonawcy serwisu eCommerce?

już dziś skontaktuj się z naszym zespołem i zacznij działać!

skontaktuj się z nami!