rozwój i utrzymanie

Serwis eCommerce wymaga nieustannej opieki i rozwoju. Raz stworzony sklep internetowy nie jest ostatecznym produktem. Tworząc serwisy eCommerce dbamy o to, aby nie tylko były bezpieczne, stabilne oraz wydajne, ale także ciągle rozwijały się i dostosowywały do otoczenia, klientów oraz działań konkurencji.

Wspólnie z naszym zespołem stworzysz sklep internetowy, który będzie elastyczny i otwarty na zmiany. Z naszą pomocą rozwiniesz efektywny serwis eCommerce przyjazny dla klientów!

zamów bezpłatną wycenę

Bezpieczeństwo i elastyczność działania

Każdy serwis eCommerce do rozwoju wymaga stabilności i bezpieczeństwa. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań serwerowych i hostingowych dbamy o bezpieczeństwo i wydajność sklepu internetowego. Następnie rozwój i rozbudowa platformy eCommerce nie będzie stanowiła problemów. Stosując audyty nieustannie sprawdzamy skuteczność działania sklepu internetowego jednocześnie ciągle ulepszając jego funkcjonowanie.

 • audyt UX / CX

  Do prowadzenia audytów UX (User Expernience) / CX (Customer Experience) wykorzystujemy metody online i offline. Prowadząc audyt analizujemy grupę odbiorców sklepu internetowego zarówno poprzez prowadzenie badań jakościowych na wybranej grupie klientów, jak również wykorzystując statystyki ilościowe. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu Google Analytics oraz podłączeniu narzędzi śledzących ruch myszki i kliknięcia w obrębie sklepu internetowego, możemy otrzymać wartościowe wnioski dotyczące użyteczności sklepu internetowego, które następnie są podstawą do wprowadzenia zmian w ramach platformy eCommerce.

  User Experience
  User Interface
  Customer Experience
  Audyt
  Analiza ex post
  Dowiedz się więcej!

Rozwój i utrzymanie sklepu internetowego

 1. 01

  Hosting

  Hosting platformy eCommerce

  Sprawnie działający, zawsze dostępny i przygotowany na zmienne obciążenia ruchu serwis eCommerce to podstawa funkcjonowania w handlu internetowym. Dlatego, jako zespół Blue Owl eCommerce Software House staramy się wybierać najlepsze i nowoczesne rozwiązania hostingowe oraz serwerowe. Nasz zespół doradza i wybiera usługodawców ze szczególnym uwzględnieniem silnika platformy (WooCommerce, Shopify, dedykowany sklep internetowy), przewidywalnego ruchu na sklepie internetowym oraz pozostałych czynników mających szczególny wpływ na obciążenie serwisu eCommerce.

 2. 02

  Audyt UX / CX

  Audyt użyteczności serwisu eCommerce

  Audyt użyteczności sklepu internetowego to ocena i opinia projektanta user experience na temat sklepu internetowego. Najczęściej sporządzona w postaci raportu z wytycznymi zmian do wdrożenia. Nasi eksperci user experience prowadzą badania jakościowe i ilościowe skoncentrowane na zbieraniu doświadczeń klientów w obszarze eCommerce. Prowadząc badania wykorzystujemy zarówno metody tradycyjne, jak również technologię śledzenia ruchu aby w najlepszy możliwy sposób zrozumieć potrzeby użytkowników platformy eCommerce. Bazując na zebranych danych, nasi eksperci przygotowują szczegółowe raporty zawierające precyzyjne wytyczne dotyczące zmian, które należy wdrożyć w strukturze sklepu internetowego.

 3. 03

  Rozwój eCommerce

  Rozwój sklepu internetowego

  Ciągły rozwój i doskonalenie sklepu internetowego to ważnym elementem platformy eCommerce, zarówno pod kątem pojawiających się na rynku technologii, jak również trendów konsumenckich. Wymagania klientów stawiane przed twórcami platformy eCommerce są coraz wyższe, a przede wszystkim zmieniają się w czasie, co ma znaczący wpływ na rozwój sklepu internetowego. Nasz zespół bezpośrednio współpracuje z klientami, starając się nieustanie rozwijać stworzone dla nich platformy sklepowe.

Sprawdź nasze realizacje

 • Nikalab

  Nowoczesna platforma e-commerce oparta na technologii Shopify Plus w połączeniu z rozwiązaniem do obsługi subskrypcji Recharge.

  dowiedz się więcej
 • Your Kaya

  Unikalna strona internetowa dla marki Your Kaya , specjalizującej się w bio-ekologicznej kosmetyce. Nowoczesna platforma e-commerce oparta na technologii Shopify Plus.

  dowiedz się więcej
 • Paul-Rich

  Sklep internetowy na platformie Shopify Plus dla klienta z USA z branży fashion.

  dowiedz się więcej
 • Niebieska Żyrafa

  Sklep internetowy na platformie Shopify dla klienta z branży zabawek dla dzieci.

  dowiedz się więcej
 • Pinto

  Sklep internetowy na platformie WordPress WooCommerce dla klienta z branży fashion.

  dowiedz się więcej
 • Deskwise

  Sklep internetowy w technologii Headless Commerce. React + Gatsby.js + WooCommerce. Serwis eCommerce dla wymagającego dystrybutora mebli.

  dowiedz się więcej
 • Blu Lifestyle

  Sklep internetowy na platformie WordPress WooCommerce dla klienta z branży odzieżowej.

  dowiedz się więcej
 • Łąki Kwietne

  Nowoczesny serwis ecommerce dla pasjonatów natury. Sklep internetowy dla marki Łąki Kwietne, to skuteczny serwis WooCommerce.

  dowiedz się więcej
 • Mam Okres

  Zaprojektowany z myślą o kobietach, sklep internetowy dla marki Mam Okres. Unikalny, niepowtarzalny design i przystępna forma serwisu eCommerce

  dowiedz się więcej
 • Wielcy Malcy

  Sklep internetowy dla marki Wielcy Malcy. Nowoczesny sklep internetowy na platformie WordPress WooCommerce dla klienta z branży dziecięcej.

  dowiedz się więcej
 • Inmondo

  Sklep internetowy marki meblowej skierowanej do najmłodszych. Efektowny serwis ecommerce zbudowany na silniku WordPress WooCommerce.

  dowiedz się więcej
 • Obiekty

  Sklep internetowy z magazynem biznesowym i eventami branżowymi. Nowoczesna platforma eCommerce która umożliwia dostęp do wyszukanych treści i wiedzy!

  dowiedz się więcej
 • Rexproduct

  Sklep internetowy z artykułami dla zwierząt domowych. Nowoczesna i skuteczna, wielojęzyczna platforma eCommerce.

  dowiedz się więcej
 • Madens

  Sklep internetowy na platformie WooCommerce przeznaczony dla branży medycznej.

  dowiedz się więcej
 • Mezomed

  Platforma eCommerce dla klientów B2B w branży health & beauty.

  dowiedz się więcej
 • UnoEspresso

  Sklep internetowy na platformie WooCommerce dla dystrybutora kawy, herbaty oraz sprzętu, marki Uno Espresso.

  dowiedz się więcej
 • Babyono

  Nowoczesny, użyteczny sklep internetowy na platformie WooCommerce dla klienta w branży wyposażenia dla dzieci i niemowląt.

  dowiedz się więcej

Silne marki, które nam zaufały

 • Sklep porcelana
 • Kinderkraft
 • Poznan
 • Babyono
 • Uno Espresso
 • PSI
 • Rexproduct

Rozpocznij współpracę

umów się na krótką rozmowę już dziś

skontaktuj się z nami