wdrażanie technologii

Sklep internetowy posiada znaczący wpływ na wizerunek, sprzedaż oraz marketing firm. Dobrze zaprojektowany, dostosowany do urządzeń mobilnych i komputerów serwis eCommerce jest najlepszą wizytówką oraz kluczem do sukcesu. Pomożemy Ci stworzyć sklep internetowy bazujący na najnowocześniejszych technologiach, takich jak: HTML 5, CSS 3, JavaScript, Vue.js, WooCommerce, Shopify oraz frameworku Laravel.

Dzięki nam Twój sklep internetowy stanie się lepiej widoczny w Internecie, a użytkownicy będą chętniej go odwiedzać. Zyskasz skuteczne narzędzie promocji, a także możliwość pokazania wszystkich atutów swojego biznesu w czytelny sposób.

zapytaj o wycenę

Wdrażamy kompleksowe technologie eCommerce

Od pomysłu do wdrożenia, możemy zrealizować wszystkie etapy rozwoju Twojego sklepu internetowego na WooCommerce oraz Shopify lub rozwiązaniu dedykowanym. Nasi programiści i designerzy opracowali skuteczne i sprawdzone rozwiązania dla różnych branż. Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się sklepem internetowym, który zostanie stworzony z wykorzystaniem nowych technologii oraz aktualnie panujących trendów i standardów.

 • WooCommerce

  Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszego na świecie silnika eCommerce, jakim jest WordPress WooCommerce. Jest to technologia, która pozwala na stworzenie małych i średnich sklepów (do 10 tys. produktów) zintegrowanych z popularnymi portalami, płatnościami, wysyłkami oraz narzędziami ułatwiającymi prowadzenie sprzedaży w Internecie. Sklepy internetowe na WooCommerce są zarówno efektowne, jak i efektywne, a koszt ich wdrożenia jest stosunkowo niski. Serwisy eCommerce WooCommerce cieszą się popularnością zwłaszcza wśród klientów B2C, aczkolwiek mają swoje zastosowanie także w segmencie B2B.

  HTML5
  CSS3
  JavaScript
  PHP
  WordPress
  WooCommerce
  React
  Gatsby
  dowiedz się więcej
 • Shopify

  Wdrażamy nowoczesne i skuteczne sklepy internetowe oparte o silnik Shopify. Serwisy eCommerce stworzone na platformie Shopify charakteryzują się przede wszystkim wysoką wydajnością. Shopify to silnik, który dedykowany jest dla dużych sklepów (powyżej 10 tys. produktów). Serwisy eCommerce na platformie Shopify z powodzeniem integrują się z bramkami płatności i wysyłki oraz zewnętrznymi systemami, w tym programami klasy ERP. Sklepy internetowe tworzone w oparciu o silnik Shopify to dobry wybór zarówno dla klientów działających w obszarze B2B, jak również funkcjonujących w segmencie B2C.

  HTML5
  CSS3
  JavaScript
  Shopify
  PHP
  React
  dowiedz się więcej

Proces wdrażania technologii eCommerce

 1. 01

  Wybór szablonu

  Wdrożenie szablonu eCommerce

  Tworzone przez nas zespół sklepy internetowe są wdrażane na gotowych szablonach zakupionych na specjalistycznych portalach lub są projektowane przez nas zespół graficzny. Niezależnie od tego, czy projektujemy dedykowany szablon graficzny (najczęściej w przypadku sklepów internetowych opartych o silnik WooCommerce oraz Laravel), czy też używamy gotowych szablonów i połączeń API (jak w przypadku Shopify), zawsze staramy się aby szablon serwisu eCommerce odpowiadał w 100% potrzebom docelowych użytkowników odwiedzających portal eCommerce.

 2. 02

  Front-end development

  Programowanie front-endu platformy eCommerce

  Programowanie części front-endowej serwisu eCommerce to ważny element całego procesu. Zdecydowana większość sklepów internetowych funkcjonujących na rynku ma zbliżone funkcjonalności i parametry. To, co często odróżnia poszczególne platformy eCommerce od konkurencji, to właśnie unikalna szata graficzna. Ponieważ, animacje i stylistyka tworzą niepowtarzalność danego serwisu eCommerce. Wykorzystując takie technologie, jak HTML5, CSS3 oraz frameworki JavaScript (react) programujemy warstwę graficzną, która w pełni odpowiada na potrzeby docelowych użytkowników witryny sklepowej.

 3. 03

  Back-end development

  Programowanie back-endu

  Podczas programowania warstwy back-endowej przede wszystkim dokonujemy wyboru silnika eCommerce dla danego sklepu internetowego. Wybór pomiędzy WooCommerce i Shopify, a rozwiązaniem dedykowanym determinuje dalszą pracę. Wybrany silnik eCommerce jest w trakcie prac back-endowych modyfikowany i dostosowywany w zależności od potrzeb klienta, a przede wszystkim zawartych w strategii eCommerce wytycznych i funkcjonalności tworzonego sklepu internetowego.

 4. 04

  Przygotowanie do wdrożenia

  Przygotowanie platformy eCommerce do wdrożenia

  W momencie zakończenia całości prac zarówno od strony front-endu, jak również back-endu, sklep internetowy jest przygotowywany do optymalizacji, integracji oraz wdrożenia. W tej fazie przygotowywane są wszelkie niezbędne integracje oraz moduły, które pozwolą na podłączenie do tworzonej platformy eCommerce wszystkich funkcjonalności. Ponadto, powstają także wytyczne dotyczące optymalizacji funkcjonowania sklepu internetowego, zwłaszcza pod kątem wydajności i efektywności.

Poznaj nasze najnowsze realizacje

 • Nikalab

  Nowoczesna platforma e-commerce oparta na technologii Shopify Plus w połączeniu z rozwiązaniem do obsługi subskrypcji Recharge.

  dowiedz się więcej
 • Your Kaya

  Unikalna strona internetowa dla marki Your Kaya , specjalizującej się w bio-ekologicznej kosmetyce. Nowoczesna platforma e-commerce oparta na technologii Shopify Plus.

  dowiedz się więcej
 • Paul-Rich

  Sklep internetowy na platformie Shopify Plus dla klienta z USA z branży fashion.

  dowiedz się więcej
 • Niebieska Żyrafa

  Sklep internetowy na platformie Shopify dla klienta z branży zabawek dla dzieci.

  dowiedz się więcej
 • Pinto

  Sklep internetowy na platformie WordPress WooCommerce dla klienta z branży fashion.

  dowiedz się więcej
 • Deskwise

  Sklep internetowy w technologii Headless Commerce. React + Gatsby.js + WooCommerce. Serwis eCommerce dla wymagającego dystrybutora mebli.

  dowiedz się więcej
 • Blu Lifestyle

  Sklep internetowy na platformie WordPress WooCommerce dla klienta z branży odzieżowej.

  dowiedz się więcej
 • Łąki Kwietne

  Nowoczesny serwis ecommerce dla pasjonatów natury. Sklep internetowy dla marki Łąki Kwietne, to skuteczny serwis WooCommerce.

  dowiedz się więcej
 • Mam Okres

  Zaprojektowany z myślą o kobietach, sklep internetowy dla marki Mam Okres. Unikalny, niepowtarzalny design i przystępna forma serwisu eCommerce

  dowiedz się więcej
 • Wielcy Malcy

  Sklep internetowy dla marki Wielcy Malcy. Nowoczesny sklep internetowy na platformie WordPress WooCommerce dla klienta z branży dziecięcej.

  dowiedz się więcej
 • Inmondo

  Sklep internetowy marki meblowej skierowanej do najmłodszych. Efektowny serwis ecommerce zbudowany na silniku WordPress WooCommerce.

  dowiedz się więcej
 • Obiekty

  Sklep internetowy z magazynem biznesowym i eventami branżowymi. Nowoczesna platforma eCommerce która umożliwia dostęp do wyszukanych treści i wiedzy!

  dowiedz się więcej
 • Rexproduct

  Sklep internetowy z artykułami dla zwierząt domowych. Nowoczesna i skuteczna, wielojęzyczna platforma eCommerce.

  dowiedz się więcej
 • Madens

  Sklep internetowy na platformie WooCommerce przeznaczony dla branży medycznej.

  dowiedz się więcej
 • Mezomed

  Platforma eCommerce dla klientów B2B w branży health & beauty.

  dowiedz się więcej
 • UnoEspresso

  Sklep internetowy na platformie WooCommerce dla dystrybutora kawy, herbaty oraz sprzętu, marki Uno Espresso.

  dowiedz się więcej
 • Babyono

  Nowoczesny, użyteczny sklep internetowy na platformie WooCommerce dla klienta w branży wyposażenia dla dzieci i niemowląt.

  dowiedz się więcej

Zaufali nam:

 • Sklep porcelana
 • Kinderkraft
 • Poznan
 • Babyono
 • Uno Espresso
 • PSI
 • Rexproduct

Czas na Ciebie!

już dziś rozpocznij proces wdrożenia eCommerce

skontaktuj się z nami